Big Spin Master Tlapková patrola -Trucks vozidlo Chase

S tovarom som veľmi spokojný rýchle dodacie

• Super rýchle doručenie
    • Dostali sme aj darček k zakúpenej hracke
    • Môžem len odporučiť

Zakúpenú hračku sme našli na mall.sk za najlepšiu cenu a zhodou náhod k nej prislúchal aj darček detská fľaša a desiatovy box. Dopravu sme mali zdarma na odbornom mieste takže za nás super spokojnosť. Určite to nebol náš posledný nákup. Vrelo odporúčame.

Typ
Dĺžka
18 cm
Určenie
pre chlapcov

Pripojte sa k Chaseovi a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola: vo veľkofilme! Tento model auta Tlapkové patroly meria 18 centimetrov na dĺžku a je 7,5 centimetra vysoký, má superelegantný dizajn a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami , takže ide o fantastický prírastok do zbierky všetkých fanúšikov Tlapkové patroly (batérie sú súčasťou balenia)! Chase má na sebe svoju modrú uniformu z filmu Tlapková patrola: vo veľkofilme, s priesvitnými časťami a krásnou helmou. Posaďte Chase na sedadlo jeho policajného auta, čím aktivujete osvetlenie na rôznych miestach auta, a sledujte, ako sa mu rozsvietia labky, aby bola záchranárska misia napínavejšia a zábavnejšia, keď s jeho záchranárskym vozidlom budete jazdiť z jednej misie na druhú! S hračkami zo sveta Tlapkové patroly môže dieťa pri hraní rozvíjať svoju predstavivosť a motorické zručnosti a zároveň prežívať svoje obľúbené scény z filmu. Pre ešte zábavnejšie a napínavejšie misie inšpirované seriálom Tlapkové patrola zbierajte všetky hračky z filmov o Tlapkové patrole, ako je napríklad úžasná veliteľská lietadlová loď, a všetky hračky zo špeciálnej edície Tlapkové patroly pre dievčatá a chlapcov, ako sú figúrky a hracie sady Mighty Pups, Aqua Pups a Big Truck Pups (každá sa predáva samostatne), a užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Chasom a jeho záchranárskym autom z filmu Tlapková patrola: vo veľkofilme!

S tovarom som veľmi spokojný rýchle dodacie

• Super rýchle doručenie